wtorek, 26 października 2010

no to jest juz przegiecie

http://www.law.umk.pl/#42

poniedziałek, 25 października 2010

Wejherowo city :)

wita
Chwilowo to mój ośrodek życiowy. Niesamowicie piękna tu jesień. Pagórkowaty teren Parku Krajobrazowego rozwinął kolorowe dywany z jesiennych liści. Kilkadziesiąt odcieni, każdy gatunek drzewa przybiera inną barwę. Coś pięknego. A ja sama i cisza we mnie :) To takie przyjemne.

czwartek, 21 października 2010

Rozmów o niebie z F. ciąg dalszy...

- Babciu, a gdzie są Ci wszyscy dziadkowie co ich tu nie ma?
- W niebie.
- To my też pójdziemy do nieba
- Myślę, że tak, że wszyscy się tam kiedyś spotkamy
- To ja już bym chciał iść do nieba. A jak tam będę to będę czekał na Ciebie, na mamę, na wszystkich.... (tu dłuższa chwila namysłu)... tylko ku(l)cze.... jak ja to zrobię ??? jak tam dolecę?? ;)

piątek, 8 października 2010

Mrozi

Niestety z przykrością muszę to uwiecznić: dziś po raz pierwszy w tym sezonie skrobałam rano szyby ;( A dwa dni temu auto zaczęło mi piskiem sygnalizować, że temperatura spada poniżej 4 st.C.  Czas wyciągnąć barchanowe galoty?? ;)

środa, 6 października 2010

Przyjaźnie, które nigdy się nie starzeją :)

Ostatni raz widziałyśmy się jakieś 11 lat temu :) a teraz spędzamy razem tydzień i czas niby się cofnął. Choć patrząc na nasze dzieci widzę, że wskazówek nie da się zatrzymać. Podobnie jak nie da się zrzucić z pleców bagażu, który niesiemy. Minęło tyle lat ale nikt z nas tego nie odczuwa. To zdecydowanie miła świadomość :)
Miniona niedziela to wyprawa do Biskupina i parku Dinozaurów.